عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس طبیعی / فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی

فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی

فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی در مجموعه چاشنا آشنا شد. با توجه به افزایش مصرف اسانس بابونه آلمانی در صنایع آرایشی بهداشتی و داروسازی گستره فروش این محصول رونق زیادی داشته است. در همین راستا شرکت چاشنا بهترین اسانس بابونه آلمانی را تولید و عرضه می کند.

موارد استفاده از اسانس بابونه آلمانی

اسانس بابونه آلمان به طور گسترده ای در صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، به ویژه در فرمولاسیون هایی که جهت بهبود پوست خشک، ملتهب یا تحریک شده طراحی شده است. همچنین از این اسانس در تولید شامپوها و نرم کننده ها استفاده می شود. 
اسانس بابونه آلمانی به دلیل آزولین خود رنگ آبی عمیق پیدا می کند. آزولین ماده اصلی فعال در این اسانس روغنی است و دارای خاصیت کاهش دهنده تب می باشد، به همین دلیل است که اغلب در اکثر داروهای گیاهی از آن استفاده می شود.
اگرچه آزولن در اسانس بابونه رومی نیز وجود دارد، ولی در اسانس بابونه آلمانی مقدار بسیار بیشتری یافت می شود. دلیل به همین خاصیت است که اسانس بابونه آلمانی برای بسیاری از اهداف دارویی ترجیح داده می شود.


تاریخچه استفاده از اسانس بابونه آلمانی

استفاده از روغن بابونه بسیار طولانی برمی گردد.  در حقیقت، گفته می شود این گیاه یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی است که بشر شناخته است.
تاریخچه آن را می توان درست در زمان مصریان باستان پیدا کرد، زیرا آنها آن را به خدایان خود اختصاص داده اند، خاصیت درمانی زیادی داشته و از آن برای مقابله با تب استفاده می کرده اند. در همین حال، رومی ها از آن برای تهیه دارو، نوشیدنی و بخور استفاده می کردند.
در دوران قرون وسطی، گیاه بابونه را در اجتماعات عمومی روی زمین پخش می کردند. این عمل به این دلیل بود که وقتی مردم پا به آن بگذارند، رایحه شیرین، ترد و میوه ای آن منتشر شود.

فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی

درصد خلوص بالا و طبیعی بودن اسانس های گیاهی چاشنا از مشخصه و اهداف اصلی شرکت چاشنا است. بنابراین شرکت چاشنا اقدام به فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی با تضمین کیفیت محصول نموده است. خریداران می توانند علاوه بر خرید اسانس بابونه آلمانی ، خرید انواع اسانس های گیاهی نظیر اسانس آویشن، اسانس زنجبیل و… را نیز تجربه کنند‌.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسانس علف لیمو خالص

آیا می دانستید علف لیمو یکی از گیاهان با ارزش و پرمصرف صادراتی در ایران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام