عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس چای / قیمت عمده طعم دهنده روغن برگاموت

قیمت عمده طعم دهنده روغن برگاموت

اگر از تولیدکنندگان چای می باشید و به دنبال بهترین قیمت عمده طعم دهنده روغن برگاموت هستید چاشنا با ارائه مناسب ترین طعم دهنده روغن برگاموت یا اسانس ارل گری در راستای توسعه و فروش طعم دهنده ارل گری قدم نهاده است.

طعمی به یاد ماندنی با طعم دهنده روغن برگاموت

در دنیای امروز دیگر چای تنها یک نوشیدنی ساده نیست بلکه به نمادی از سبک زندگی کشورهای مختلف تبدیل شده است. این تغییر تدریجی در مورد اهمیت چای شاید  به این دلیل بوده که چای علاوه بر رفع تشنگی, اثرات دارویی مفیدی از خود برجای می گذارد.
نوشیدن چای با اسانس ارل گری نیز یکی دیگر از انواع چای است. چای ارل گری به واسطه عطر و طعم ملایم و آرامش بخشی که دارد به تازگی در بین دوستداران چای و نوشیدنی ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.
جدای از طعم منحصر به فردی که اسانس ارل گری دارد مزایای زیادی برای سلامتی هم دارد. همچنان محبوبیت چای ارل گری روزبه روز در جهان افزایش پیدا میکند.

اسانس ارل گری

میوه برگاموت منبع اسانس ارل گری

ارل گری نام مستعار میوه برگاموت است که نام نخست وزیر انگلیس ارل گری گرفته شده است، چای ارل گری  اغلب به عنوان چای انگلیسی شناخته می شود. ولی در اصل تولید و کشت گسترده برگاموت در مناطق جنوب شرقی آسیا و جنوب ایتالیا انجام می شود.شاید مطالعه تاریخچه پیدایش چای ارل گری و آشنایی بیشتر در مورد برگاموت برایتان جالب باشد.
چای ارل گری یکی از پرطرفدارترین انواع چای سیاه است که از ترکیب برگ های گیاه چای با روغن ترنج یا برگاموت و گاهی اوقات پوست خشک شده ترنج تهیه می شود و دارای طعم شیرین و عطر میوه و گل می باشد.
امروزه مصرف چای ارل گری بسیار رواج یافته و مشتریان خاص خود را دارد.
در حال حاضر چای با اسانس ارل گری جزء جدائی ناپذیر میز صبحانه ی شهروندان انگلیسی می باشد. طبق سنت و عرف انگلیسی ها چای ارل گری را به شکل خالص و یا همراه با شیر و خامه مصرف می کنند.

اسانس ارل گری

ارائه بهترین قیمت اسانس برگاموت در چاشنا

سرزمین عطر و طعم چاشنا در مجموعه ی طعم های ناب خود یکی از بهترین های اسانس چای , اسانس ارل گری را وارد کرده است. اسانس مایع ارل گری از برندی معتبر و از کشور اسپانیا می باشد.
اگر از طرفداران طعم های ناب و مرغوب هستید خرید اسانس ارل گری را به شما پیشنهاد می دهیم.
اطلاعات بیشتر از قیمت عمده طعم دهنده روغن برگاموت یا اسانس ارل گری و نحوه خرید اسانس برگاموت از طریق تماس با مشاوران ما امکان پذیر است.
ضمن اینکه می توانید چای با کیفیتی را از طریق طعم دهنده های طبیعی چای برای مشتریان خود به ارمغان بیاورید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی

فروش عمده اسانس بابونه آلمانی صددرصد طبیعی در مجموعه چاشنا آشنا شد. با توجه به …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام