عصاره اسانس طعم دهنده

قیمت اسانس پودری ماست و موسیر

اسانس پودری ماست موسیر یکی از طعم های متنوع صنایع چیپس، اسنک و آجیل می باشد.
این طعم دهنده ها به صورت پودری و در دسته seasonings طبقه بندی می شوند.
طعم دهنده های پودری یا seasoning دسته ای از طعم دهنده ها هستند که به عنوان چاشنی در انتهای مراحل تولید یک محصول روی آن پاشیده می شود.
انواع طعم دهنده های صنایع چیپس و اسنک از این جمله هستند. این طعم دهنده ها به نسبت طعم دهنده های اورجینال دوز مصرف بالاتری دارند همین امر باعث کاهش قیمت آنها می شود.
امروزه در سرتاسر جهان با توجه به گستردگی و علاقه مردم به محصولاتی شبیه چیپس و پاپ کورن باعث شده طعم دهنده های مختلف از این دست تولید شود.

اسانس ماست و موسیر

طعم دهنده پیاز و جعفری محبوب بازار چیپس

در کشور ذائقه مردم با طعم موسیر به ویژه در لبنیاتی مثل ماست و دوغ آشنایی دارد.
این موضوع طراحان طعم را بر این واداشت تا با طراحی طعم ماست موسیر بتوانند چیپس هایی با این طعم دهنده ماست موسیر را روانه بازار کند.
شرکت‌های بزرگ با تست این محصول گام بزرگی در رونق تولید خود برداشتند. چراکه چیپس با اسانس ماست و موسیر در بازار کاملا مورد استقبال قرار گرفت.
یکی دیگر از طعم های جدید و محبوب طعم دهنده پیاز جعفری است که در بازار طرفداران خاص خود را دارد.

قیمت اسانس ماست و موسیر

قیمت اسانس ماست و موسیر پودری

قیمت طعم دهنده ماست و موسیر پودری با استفاده از متریال با کیفیت آلمانی در سال ۹۸ در حدود ۳۴ هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که در طعم دهنده های صنایع چیپس و پاپ کورن این امکان وجود دارد که بر اساس نیاز مشتری قیمت تغییر کند.
برخی مشتریان فاکتور قیمت تعیین کننده ترین موضوع در خرید آنهاست ، برخی دیگر به دنبال کیفیت درجه یک هستند و برخی تعادلی بین این دو را طلب می کنند.
مجموعه عطر و طعم چاشنا جهت رعایت حقوق مصرف کننده می تواند طعم دهنده های خود بر اساس نیاز و شرابط تولید مشتریان خود قیمت گذاری کند.
این به این معناست که کیفیت، مزه نهایی و قیمت طعم دهنده ماست و موسیر ، تا حد امکان مطابق شرایط و خواست مشتریان قابل تامین است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry)

اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry) از اسانس های خوش عطر و طعم در صنایع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام