عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس صنعتی / فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی

فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی

طرح فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی با تنوع گسترده در انواع عطرهای جذاب و مشتری پسند در چاشنا آغاز شد.شرکت چاشنا با توجه به سلیقه و نیاز بازار اقدام به ارائه اسانس های متنوع ویژه صنایع بهداشتی و آرایشی نموده است.به منظور آشنایی با انواع اسانس صنایع بهداشتی با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دلایل افزایش فروش اسانس های صنعتی

امروز با توسعه و افزایش مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی و در حال حاضر با گسترش بیماری ها مصرف شوینده ها تنوع در عطر و رایحه این محصولات نیز بیشتر شده است. از همین رو اکثریت به دنبال شوینده ها و محصولاتبهرهایشس بهداشتی با رایحه مطلوب و ملایم هستند. بنابراین وجود اسانس های صنعتی در محصولات بهداشتی یکی از ارکان مهم در زمان تولید این محصولات می باشد.
بعد از کیفیت محصولات بهداشتی آرایشی, افزایش روند خرید محصولات بهداشتی بسته به نوع رایحه های استفاده شده افزایش یا کاهش می یابد.
باتوجه به اینکه بازار محصولات آرایشی و بهداشتی بیشتر در مسیر سلامت گرائی فعالیت دارد, در برخی کارخانه های تولید لوازم بهداشتی و مراقبتی پوست و مو از اسانس های معطر طبیعی استفاده می کنند که علاوه بر عطر و بو بتوانند از خواص درمانی آن ها نیز بهره مند شوند. ولی خوب مسلما قیمت چنین محصولاتی به مراتب بیشتر است.
استفاده از اسانس های معطر و خوشبو در لوازم آرایشی بهداشتی افزایش چشم گیری داشته است و تولیدکنندگان عمدتا به عنوان معطر نمودن از آن ها استفاده می کنند ولی برخی دیگر سعی بر آن دارند که به منظور افزایش فروش و افزایش جنبه های درمانی این محصولات, اسانس های معطر طبیعی را به ترکیبات این مواد می افزایند.
به طور کلی هدف از فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی چه مصنوعی و چه طبیعی, ایجاد آرامش ذهنی در مصرف کننده و افزایش فروش است.
از طرفی نیز استفاده از این محصولات بوی ناپسند مواد اولیه این ترکیبات شیمیایی را می پوشاند و با ایجاد بوی دلپذیر توجه مصرف کننده را جلب می کنند.
حتی برخی برندهای محصولات بهداشتی و شوینده ها به دلایل بوی خوش و جذاب در بین مصرف کنندگان محبوبیت و بازار فروش بیشتری پیدا می کنند.

فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی با تنوع بالا

چاشنا در راستای افزایش تولید و مصرف محصولات شوینده و بهداشتی باتوجه به تمایل و سلایق مشتریان  تنوع زیادی به محصولات خود بخشیده است.
از انجاییکه در حوزه واردات و تولید اسانس های بهداشتی توجه ویژه و پیگیری های زیادی انجام می گردد .مشتریان عزیز اطمینان کامل نسبت به مصرف این محصولات را داشته باشند.
کسب اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه فروش اسانس های صنعتی ویژه محصولات بهداشتی و قیمت اسانس های معطر طبیعی همچون محصول پرفروش, اسانس گل نرگس طبیعی از طریق تماس با کارشناسان قابل ارائه است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسانس های آرایشی بهداشتی و صنعتی

چاشنا در صنعت آرایشی و بهداشتی فروش اسانس های آرایشی بهداشتی و صنعتی را آغاز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام