عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس خوراکی / فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه

فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه

سرزمین عطر و طعم چاشنا در حال توسعه و گسترش فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه و اسانس در صنعت چای و نوشیدنی می باشد. این مجموعه با بکارگیری بالاترین دانش فنی و تنوع دهی در انواع اسانس چای به صورت گرانول، مایع و پودری فعال می باشد. چاشنا با برداشتن گامی بلند در راستای ارائه ی انواع طعم دهنده های چای طبیعی و شبه طبیعی به شرکت های داخلی و درزمینه صادرات جامعه عمل می پوشاند.

تاریخچه چای و طعم دهنده چای ارل گری

براساس افسانه های چینی، تاریخچه چای به سال ۲۷۳۷ قبل از میلاد بر می گیرد. کشف چای توسط امپراطور شن نونگ، به طور تصادفی انجام شد. امپراتور چین پس از کشف چای از خواص دارویی این گیاه رونمایی کرد. از آن طرف کشف چای در تاریخ هند به دوران پادشاهی یک قدیس هندی یا شاهزاده بدی دارما نسبت داده می شود.
چای یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی‌های جهان محسوب می‌شود. کاملیا سننسیس گیاهی در مناطق گرمسیری است که چای از آن گرفته می شود و بهترین این چای ها را در  ارتفاعات بالاتری می توان برداشت کرد.

طعم دهنده های چای

واما در ایران از چای به عنوان یکی از نوشیدنی های مفید و خوش عطر یاد می کنند. چای سیاه یکی از نوشیدنی های تراز اول در ایران به حساب می آید.
بنابراین فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه در عطر و طعم دلچسب و به یادماندنی در این کشور رونق فراوانی پیدا کرده است.
یکی از این طعم دهنده های چای که از دیرباز با عنوان چای عطری در بین مردم معروف شده است چای با طعم دهنده ارل گری می باشد. فروش طعم دهنده ارل گری که حاصل اسانس میوه برگاموت است به صورت گرانول، پودری و مایع در مجموعه چاشنا انجام می شود.

طعم دهنده های چای

فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه در طعم های ناب

هدف از خرید و فروش طعم دهنده های چای سیاه افزایش تنوع و در نتیجه ارتقا صنعت تولید چای در کشور می باشد. بنابراین طرفداران چای  به دنبال تجربه طعم و مزه انواع چای در پی انواع طعم دهنده های چای می باشند. چای را با می توان با انواع اسانس های طبیعی میوه‌ها، گیاهان و ادویه‌جات ترکیب نمود و در قالب چای سیاه با عطرهای متفاوت تولید و عرضه کرد.
در اینجا می توانید با انواع طعم دهنده های چای در چاشنا آشنا شوید:


سرزمین عطر و طعم چاشنا با تولید طعم دهنده های چای در انواع طبیعی و شبه طبیعی این تنوع را در کشور رونق داده است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اسانس بلوبری پودری

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و جهت تنوع به دنبال خرید عمده اسانس بلوبری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام