مرجع خرید اسانس جوز هندی طبیعی

مجموعه عطر و طعم چاشنا به عنوان مرجع خرید اسانس جوز هندی طبیعی شناخته می شود. چاشنا با به کار گیری به روزترین دستگاه های اسانس گیری و تحت نظر متخصصان متبحر تولیدکننده انواع اسانس طبیعی با بالاترین ماده موثره می باشد.

خرید اسانس جوز هندی

کاربرد اسانس جوز هندی طبیعی

جوزهندی یا جوز بویا (Myristica fragrans) صرف‌نظر از کاربرد موثربه عنوان ادویه در صنایع غذایی و طعم دهندگی ویژه، این دانه خواص درمانی و غذایی بسیاری را در خود جای داده است. شناسنامه جوز هندی شامل اطلاعات معرفی و نام های علمی و تجاری این محصول است.
جوزهندی منبع غنی از ویتامین‌های مختلف، املاح معدنی، اسید آمینه، املاح معدنی همچون مس, روی، آهن، کلسیم،‌ ژرمانیوم و فلاوونوئیدها و همچنین بسیاری مواد موثر بر بدن می باشد.
در آشپزی قدیم، از پودرشده ی دانه‌های جوز هندی به عنوان طعم‌دهنده در بسیاری از غذاها استفاده می کردند. همچنین حتی جهت برطرف کردن مزه ی نامطبوع برخی داروها، جوز را به تنتورها اضافه می کرده اند.
خواص دیگر جوز هندی که می توان این خواص را در اسانس جوز هندی طبیعی هم یافت شامل موارد زیر می باشد:

  • هضم‌کنندگی غذا
  • اثر ضدنفخ
  • مسکن یا ضد درد
  • محرک
  • ضد عفونی کننده ضد میکروب
  • مقوی معده
  • ضداسپاسم یا دل درد

امروزه از دانه ی جوز هندی استفاده های زیادی می‌شود. در برخی کشورها و از عطر و طعم بی نظیر آن در تولید انواع نوشیدنی‌، کیک‌ و شیرینی‌جات و انواع سوپ‌ها بهره می شوند.
حتی در برخی موارد هدف از خرید اسانس جوز هندی روغنی نیز در صنایع عطرسازی و تولیدات آرایشی بهداشتی استفاده می کنند.
همانطور که می دانید دانه‌های جوز دارای روغن زیادی هستند که با فشردن می توان آن را جدا کرد. این فرایند به تولید کره جوز هندی طبیعی شهرت دارد. این نوع از کره در حالت نیمه جامد و به رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز است که سرشار از طعم و بوی جوزهندی است.

خرید اسانس جوز هندی

قیمت اسانس جوز هندی روغنی در صنایع غذایی

ما به مشتریان این اطمینان را می دهیم که ما با لحاظ کردن حداکثر ماده موثره ی جوز هندی در حین تولید اسانس جوز هندی , اسانسی با کیفیت و دارای خواص کامل جوز هندی را ارائه نموده ایم.
حدود قیمت اسانس جوز هندی روغنی , در مجموعه ی چاشنا, باتوجه به کیفیت و میزان ماده موثره در سال ۹۸ بین یک میلیون و پانصد تا ۶میلیون تومان لحاظ شده است.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید اسانس جوز هندی طبیعی و آشنایی با سایر اسانس های طبیعی نظیر اسانس زنجبیل طبیعی با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما