عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس خوراکی / فروش اسانس ویژه تولید شیر طعم دار

فروش اسانس ویژه تولید شیر طعم دار

سبد پیشنهادی طعم دهنده شیر یا اسانس های ویژه شیر طعم دار شامل طعم دهنده هایی است که برای صنایع تولید لبنی می باشد. تنوع اسانس شیر طعم دار و یا طعم دهنده شیر طعم دار باعث توجه ویژه ای دارید از ملاک های اصلی انتخاب مشتریان است.
چاشنا فروش اسانس شیر طعم دار را به صورت پودری و مایع ارائه کرده و تنوع و کیفیت را در محصولات شما تضمین می کند.

طعم های متنوع شیر با اسانس شیر طعم دار

یکی از محصولات جدید که بچه ها طرفدار عمده آن ها هستند شیرهای طعم دار است.
شیرهای طعم دار یکی از محصولات لبنی جدید با طعم های مختلف است که یکی از افزودنی های مهم این محصولات اسانس شیر طعم دار است.
این اسانس ها عمدتا شامل اسانس نارگیل,  اسانس میوه ای, اسانس کاپوچینواسانس قهوه, اسانس نسکافه و…. می باشد که هریک مشتریان مخصوص به خود را دارد.

طعم دهنده شیر

کاربرد اسانس های خوراکی در صنایع لبنی

به لطف اسانس های خوراکی می توان طعم های خاص و جدید را به انواع محصولات خوراکی بخشید و این به نوبه ی خود تأثیر زیادی در مشتری پسندی دارد. به عنوان نمونه ترکیب طعم های میوه ای در ترکیب با شیر از قدیم با شیر موز وجود داشته است. ولی از آنجاییکه طعم دهنده های طبیعی چندان مقرون به صرفه نیستند و مسلما از ماندگاری کمتری برخوردارند اسانس های شبه طبیعی همچون اسانس شیر طعم دار وارد بازار شد.
اسانس شیر طعم دار با دارا بودن قابلیت حلالیت در آب و چربی قابل استفاده در انواع صنایع لبنی نظیر دوغ, شیر , ماست طعم دار, پنیر  انواع دسر, خامه, پودینگ و بستنی و یا روکش های خوراکی و … می باشد.
همچنین چاشنا در راستای سهولت استفاده و بنابر نوع کاربرد تولید کنندگان اسانس شیر طعم دار به صورت مایع و پودری عرضه نموده است.
از دیگر کاربردهای اسانس های خوراکی طعم دهنده چای و دمنوش است که شامل اسانس های طبیعی و سنتتیک است.

اسانس شیر طعم دار

طعم های جدید چاشنا

چاشنا به عنوان یکی از تولید کنندگان و ارائه کننده گان پیشرو انواع طعم دهنده و  اسانس طبیعی و شبه طبیعی، انواع طعم دهنده شیر طعم دار را با عطر و طعمی بی نظیر و خاص ارائه می کند. به طور کلی طعم دهی لبنیات و انواع نوشیدنی از جمله تکنیک های فروش در این نوع صنعت غذایی می باشد.
علاوه بر نوشیدنی های طعم دار ماست و شیر طعم دار نیز وارد باز گشته است. و هر روز مصرف کنندگان با طعم های جدید و تازه شگفت زده می شوند.
بنابراین چاشنا با ارائه مستمر طعم دهنده های مختلف درخلق طعم های نوآورانه این تنوع دهی را آسان نموده است و فروش طعم دهنده شیر طعم دار را آغاز نموده است.
جهت بهره مندی از تخفیفات ویژه فروش اسانس ویژه تولید شیر طعم دار با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اسانس بلوبری پودری

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و جهت تنوع به دنبال خرید عمده اسانس بلوبری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام