عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس خوراکی / قیمت ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس

قیمت ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس

فروش ویژه انواع ادویه های میکس با بهترین قیمت ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس در مجموعه چاشنا آغاز شد.اگر به دنبال القای طعم های مرغوب و مشتری پسند در محصولات خود هستید طعم دهنده های میکس پیشنهادی مجموعه چاشنا را امتحان کنید.

کاربرد سوسیس کالباس :

از نظر مصرف کنندگان ، سوسیس کالباس به دلیل ویژگی طعم خوش و پروتئین بالا بسیار جذاب و پرمصرف است. از آنجا که بسیاری از مصرف کنندگان در مورد سلامتی خود نگران هستند، آنها به دنبال گزینه های سالم و استاندارد سوسیس کالباس ها هستند.از آنجا که مصرف پروتئین روندی است که همچنان باید در گروه گوشت و مهمتر از همه صنایع سوسیس و کالباس تکامل می یابد، برای تولیدکنندگان صنایع گوشت یافتن طعم های جدید و متنوع برای رفع نیازهای مصرف کنندگان و افزایش فروش محصولات خوش طعم بسیار مهم است.

انواع سوسیس کالباس :

سوسیس و کالباس از گوشت گاو, گوساله , گوسفند, پرندگان (مرغ, شترمرغ, بوقلمون وِ.. ) و یا از ترکیب هرکدام از این گوشت ها به دست می آید.امروزه سوسیس سازی به ترکیبی منحصر به فرد از رویه های قدیمی و فرآیندهای جدید علمی مکانیزه تبدیل شده است. به طور سنتی، سوسیس به شکل متقارن در می آمد، اما اکنون می توان آن را در اشکال و اندازه های مختلف پیدا کرد تا نیاز مصرف کنندگان را برآورده کند. سوسیس و کالباس را می توان از طرق مختلف طبقه بندی کرد، اما احتمالاً مفیدترین نوع آن فرآوری است. در روش های فرآوری، نوع سوسیس و کالباس مورد نظر را به راحتی می توان مشخص و طبقه بندی نمود.

انتخاب مواد تشکیل دهنده سوسیس کالباس:

گوشت مورد نظر در این تولید باید تازه، مرغوب ، دارای نسبت مناسب چربی و گوشت باشد و از کیفیت اتصال خوبی برخوردار باشد. گوشت باید تمیز باشد و آلوده به باکتری ها یا سایر میکروارگانیسم ها نباشد. به عبارت دیگر ، گوشت مورد استفاده در تولید سوسیس و کالباس باید بی خطر باشد. انتخاب ادویه ها و طعم دهنده های صنایع گوشت و ترکیب آنها در مقادیر مناسب نیز مهم است. طعم دهنده هاو یا ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس و سایر فراورده های گوشتی نقش موثر و مهمی در میزان فروش و کیفیت محصول دارند.

قیمت ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس :

قیمت ادویه های میکس ویژه سوسیس و کالباس و سایر طعم دهنده های ویژه فرآورده های گوشتی با توجه به نوسانات موجود در ارز کشور قیمت محصولات از سایت حذف شده و خریداران می بایست جهت اطلاع از نحوه خرید و قیمت به روز با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایند.لازم به ذکر است که امکان تغییر قیمت و کیفیت محصول بسته به درخواست مشتری وجود دارد.
انواع طعم دهنده های ویژه صنایع سوسیس و کالباس:
ادویـــه میکس ژامبون مرغ
ادویـــه میکس ژامبون گوشت
ادویـــه میکس طبیعی لیــــونر
ادویـــه میکس همبرگر
ادویـــه میکس کباب
ادویـــه میکس مارتادلا
ادویـــه میکس سوسیس آلمانی
ادویـــه میکس کوکتل
ادویـــه میکس هات داگ
ادویـــه میکس فرانکفورتر
ادویـــه میکس کالباس خشک

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اسانس بلوبری پودری

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و جهت تنوع به دنبال خرید عمده اسانس بلوبری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام