عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس خوراکی / اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry)

اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry)

اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry) از اسانس های خوش عطر و طعم در صنایع غذایی است. کیفیت طعم دهنده گیلاس تضمین کننده افزایش فروش محصولاتی تولیدی با اسانس گیلاس است.مجموعه چاشنا بهترین طعم دهنده های میوه ای را از شرکت معتبر آلبریچ اروم عرضه می کند.


کاربرد اسانس های میوه ای


اسانس های میوه ای درجه یک شامل ترکیبات خوش عطر و طعمی می باشد که به صورت صنعتی تولید و با بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود. اسانس های برخی میوه ها کاربرد و طرفداران بیشتری دارد به عنوان مثال طعم دهنده گیلاس یکی از طعم های جذاب است که در اکثر صنایع غذایی و تنقلات دیده می شود. به عنوان مثال در صنعت شکلات سازی بیشترین مصرف را دارد.
اسانس های میوه ای را یه صورت پودری و مایع  تولید و عرضه می کنند. روش های تولید هر نوع از اسانس ها روش های استاندارد شده و مختلفی دارد.
موارد کاربرد اسانس گیلاس در صنایع خوراکی شامل موارد زیر است:
کیک و شیرینی
شکلات های نرم و سخت
بستنی سازی
تولید آدامس
نوشیدنی
محصولات لبنی
تشدید طعم گیلاس


قیمت خرید اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry)


قیمت اسانس میوه ها بر حسب میزان کیفیت و مرغوبیت آن در سایت های معتبر و فعال و مراکز فروش متغیر است. طعم دهنده ها و اسانس های وارداتی بر مبنای قیمت ارز هر کشور قیمت گذاری می شود هرچند سایر عوامل نیز در این حوزه دخیل هستند. شما کاربران می توانید علاوه بر خرید اسانس های خوراکی پودری میوه ای انواع اسانس های طبیعی و رنگ های خوراکی را نیز از طریق فروشگاه های اینترنتی چاشنا خریداری کنید.
به منظور خرید اسانس خوراکی پودری گیلاس (black cherry) در کنار سایر طعم های میوه ای نظیر انبه، کیوی و … با کارشناسان بخش فروش چاشنا تماس  حاصل فرمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اسانس بلوبری پودری

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و جهت تنوع به دنبال خرید عمده اسانس بلوبری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام