عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس خوراکی / طعم دهنده پنیر چدار ویژه پنیر پیتزا

طعم دهنده پنیر چدار ویژه پنیر پیتزا

از جمله طعم دهنده های معروف صنایع لبنی طعم دهنده پنیر چدار ویژه پنیر پیتزا می باشد.طعم ناب پنیر چدار در پنیر پیتزا خوشمزگی این غذای خوش طعم را دوچندان می کند.جهت افزایش طعم دهندگی پنیر پیتزا می توانید از طعم دهنده پنیر چدار در این حوزه استفاده کنید

تاریخچه پنیر چدار:

پنیر چدار، نوعی پنیر سنتی در منطقه سامرست و در جنوب غربی انگلستان،  است. امروزه پنیر چدار به دلیل طعم جذاب و خوش عطر و طعمی که دارد  در اکثر کشورها از جمله ایران،  تولید و ارائه می‌شود. پنیر چدار از جمله پنیرهای سفتی می باشد که مزه تندی دارد و معمولا به رنگهای سفید یا زرد می باشد.
پنیر چدار از شیر خام و تازه گاو تولید و عرضه می‌شود. بعد از گذشتن مراحل تهیه پنیر چدار، برای خوش طعم شدن بین ۹ تا ۲۴ ماه به پنیر استراحت می‌دهند. البته بعد پنیر چدار پس از سه ماه نیز قابل استفاده است. از نظر میزان رطوبت، در ردیف پنیرهایی مانند پنیر لیقوان، فتا و… با رطوبت متوسط قرار می‌گیرد و رطوبت آن نسبت به پنیرهای پیتزا و موزارلا خیلی کمتر است.
احتمال دارد در برخی فروشگاه ها پنیرچدار را به رنگ سفید ببنید بنابراین تعجبی نکنید به این نوع از پنیر سفید چدار ورمونت می گویند.
پنیر چدار امروزه در کنار پنیر موزارلا به عنوان پنیر پیتزا نیز استفاده می شود و عطر و طعم ویژه ای به پنیر پیتزا می بخشد.

فروش طعم دهنده پنیر چدار ویژه پنیر پیتزا

طعم دهنده پنیر چدار علاوه بر استفاده موثر به عنوان یک طعم دهنده پرطرفدار و خوشمزه در صنایع چیپس و اسنک جایگاه خود را در محصولات لبنی نظیر پنیر پیتزا نیز پیدا کرده است. اگر طرفدار پنیر چدار هستید می توانید با خرید طعم دهنده پنیر چدار ویژه پنیر پیتزا بیشتر از این طعم خاص لذت ببرید.
کارشناسان چاشنا به منظور مشاوره و اطلاع رسانی در معرفی انواع طعم دهنده ویژه صنایع اسنک و سایر طعم دهنده های صنایع آجیل و همچنین قیمت طعم دهنده پنیر چدار در خدمت هستند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اسانس بلوبری پودری

اگر از تولیدکنندگان صنایع غذایی هستید و جهت تنوع به دنبال خرید عمده اسانس بلوبری …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام