قیمت فروش طعم دهنده کره ویژه اسنک

اگر به دنبال تنوع طعم در محصولات و افزایش تولید در صنایع غذایی خود هستید می توانید به اسانس کره به عنوان یکی از پیشنهادات مجموعه چاشنا اطمینان کنید. مجموعه چاشنا طرح ویژه فروش طعم دهنده کره ویژه اسنک را برای مشتریان عزیز در نظر دارد.

فروش طعم دهنده کره

اسانس یا طعم دهنده  چیست ؟

تقریبا برای همه افراد معنی ” اسانس یا طعم دهنده ”  عبارت است از مجموعه ترکیباتی که دارای بو و طعم خوبی هستند. عمدتا کاربرد اصلی آن ها در صنایع غذایی ، دارویی ، بهداشتی و آرایشی می باشد.
واژه ی اسانس به زبان انگلیسی ESSence می باشد و اکثر اسانس ها حلال در آب _ روغن _ الکل هستند.
طعم دهنده کره یکی از طعم دهنده های خوش عطر و دلپذیر در صنایع اسنک می باشد که این ویژگی ها در برابر حرارت نیز مقاوم است.
طعم دهنده کره پودری سیمرایز عمدتا به صورت محلول در آب و روغن می باشد و برای صنایع لبنی کاربرد دارند.
همچنین از ترکیبات اسانس کره سیمرایز به عنوان ماده اولیه در تولید چاشنی (seasoning) جهت استفاده در صنایع چیپس و اسنک استفاده می شود.
چاشنی های پودری صنایع اسنک را ما با برند یونی سان (unisun) به شما عرضه می کنیم.

فروش طعم دهنده کره

فروش طعم دهنده کره سیمرایز با نازلترین قیمت

چاشنا در کنار فروش انواع طعم دهنده های صنایع اسنک از برندهای معتبر اقدام به فروش طعم دهنده کره پودری از برند سیمرایز(symrise) نموده است.
اسانس های پودری از جمله اسانس کره قابل استفاده در صنایع خوراکی نسبت به حرارت مقاوم بوده و با بیشترین عطر و طعم خریدی به صرفه و اقتصادی را برای تولید کننده رقم می زند.
کارشناسان ما با ایجاد طعم های ترکیبی و جدید تنوعی خوش مزه و خوش عطر را در صنایع غذایی ایجاد کرده اند که امتحان آن ها مثمر ثمر است.
جهت خرید طعم دهنده کره پودری و سایر طعم دهنده های صنایع خوراکی نظیر طعم دهنده پودری ماست و موسیر ویژه صنایع اسنک می توانید از طریق شماره های تماس مشاوران فروش اعلام شده در سایت سفارشات خود را اعلام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما