عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس دارچین / لیست قیمت اسانس دارچین در کشور

لیست قیمت اسانس دارچین در کشور

لیست قیمت اسانس دارچین در کشور را از کدام مراکز می توان دریافت کرد؟ آیا می دانید اسانس دارچین در کدام صنایع کاربرد دارد؟ بهترین اسانس دارچین را از کجا می توان تهیه کرد؟
دارچین به عنوان یک نوع ادویه و گیاه دارویی مورد استفاده قرار می گرفت؛ و با توجه به فواید دارویی که داشت؛ تولید کنندگان این محصول به فکر تولید فرآورده های دارویی مختلف از این محصول افتادند.
اسانس دارچین یکی از انواع فرآورده هایی است که از دارچین تهیه می شود. همانطور که می دانید دارچین یکی از محصولاتی است که استفاده بسیاری از آن در ایران می شود و به همین دلیل فروش بالایی دارد.اسانس دارچین نیز در ایران بسیار محبوب است و فروش خوبی دارد.

قیمت اسانس دارچین

شناخت اسانس دارچین

اسانس دارچین با نام علمی Cinnamomum essential oil در بازار فروش شناخته شده است و اندامی که از آن اسانس دارچین تهیه می شود؛ پوست درخت دارچین است. همچنین روش استخراج این نوع اسانس تقطیر بوده، که در ابتدای تولید اسانس رنگی ندارد و در اصطلاح بی رنگ است؛ اما زمانی که در معرض هوا قرار می گیرد؛ زرد روشن و یا طلایی می شود.
اسانس دارچین جزو اسانس هایی است که هم در تولید محصولات غذایی و هم تولید قطره های دارویی کاربرد دارد.

کاربرد اسانس دارچین در صنایع

هر محصولی که از آن عطر دارچین استشمام می شود؛ به نوعی در تولید آن از اسانس دارچین استفاده شده است.مواد شوینده و یا لوازم آرایشی و بهداشتی، از مراکز اصلی مصرف اسانس ها به ویژه اسانس دارچین می باشند.
البته محصولات غذایی مانند آدامس ها و همچنین محصولات بهداشتی مانند خمیر دندان و یا دهان شویه به وفور از اسانس دارچین استفاده می کنند.هر کدام از این کاربرد ها، به میزان مصرف اسانس دارچین می افزاید و تولید آن در ایران به خوبی انجام می گیرد.

قیمت اسانس دارچین

آخرین قیمت اسانس دارچین استاندارد شده

اسانس ها با توجه به اینکه از هر گیاه به میزان خیلی کم تهیه می شود؛ دارای قیمت های متفاوتی نسبت به طعم دهنده های مختلف هستند.
البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که اسانس عرضه شده در بازار های داخلی نیز، با اسانس تولید شده برای بازار های خارجی، هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت کاملا متفاوت هستند.
اسانس طبیعی دارچین خالص در سال ۹۸ از حدود یک میلیون و پانصد تا هفت میلیون تومان بسته به کیفیت آن دارد. شما همچنین می توانید این اسانس را به صورت طعم دهنده محلول در آب دریافت کنید.
ما برای سهولت کار مشتریان محترم فروش اینترنتی اسانس دارچین را آغاز نموده ایم که جهت کسب جزییات بیشتر می توانید با کارشناسان چاشنا در ارتباط باشید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

طعم دهنده های چای

فروش انواع طعم دهنده های چای سیاه

سرزمین عطر و طعم چاشنا در حال توسعه و گسترش فروش انواع طعم دهنده های …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام