عصاره اسانس طعم دهنده
خانه / اسانس آویشن / لیست قیمت اسانس آویشن طبیعی در بازار

لیست قیمت اسانس آویشن طبیعی در بازار

جهت اطلاع از لیست قیمت اسانس آویشن طبیعی بهتر است به مراکز فروش و نمایندگی های مجاز که ادرس و راه های ارتباطی آن در سایت ها درج شده مراجعه نموده و یا از طریق پنل ارتباط با مشتریان با کارشناسان در این رابطه به صورت آنلاین گفتگو کنید و زیر قیمت بازار به مقدار مورد نیاز این محصول را خریداری نمایید.

قیمت اسانس آویشن

قیمت اسانس آویشن در بازار ایران

همنطور که میدانید استفاده از آویشن در بین مردم به دو صورت تازه و خشک بیشتر مورد توجه است و بیشتر افراد به سبب عدم اطلاع کافی از خصوصیات اسانس های این گیاه اقدام به خرید آن نمی کنند.
گیاهان زیادی در جهان وجود دارند که پتانسیل لازم را در جهت گرفتن اسانس دارند که از مهترین این گیاهان که در ایران به وفور رشد می کند گیاه آویشن است.
اسانس این گیاه علاوه بر خاصیت دارویی بیشماری که دارد در صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی مخصوصا در خصوص سلامتی پوست بسیار پرکاربرد است.
جهت اطلاع از قیمت ها و خصوصیات هر محصول به مشخصات فنی درج شده بر روی برچسب کالا دقت بفرمایید.قیمت این گیاه به صورت مستقیم به کیفیت و پروسه تولید محصول بستگی دارد.

فراورده های گیاه آویشن

همانطور که پیشتر اشاره شد درباره خواص درمانی خود گیاه و اسانس آن، در اینجا می خواهیم درباره شکل های متداول استفاده دارویی و درمانی ان بپردازیم.
جهت استفاده دارویی علاوه بر اسانس به شکل هایی نظیر: شربت، بخور و قرص و در جهت خواصی که برای پوست و مو دارد در تهیه مواد آرایشی و بهداشتی نظیر: انواع شامپوها، کرم و پماد استفاده می شود.

قیمت اسانس آویشن

نکاتی که باید در هنگام مصرف اسانس اویشن به ان دقت کرد

  • اسانس های روغنی آویشن فقط جهت بخور و ماساژ مورد استفاده قرار می گیرد و به هیچ وجه نباید از این اسانس ها در مواد خوراکی استفاده نمود.
  • برخی از ترکیبات اسانس ها دارای درجه ای از میزان مسمومیت هستند مثلا در گیاه آویشن اگر به میزان بیش از۲۰گرم در هر بار استفاده مصرف شود، سبب بروز عوارضی نظیر تورم زبان، سرگیجه و بزرگ شدن غده تیروئید می شود.

قیمت اسانس آویشن

ترکیبات شیمیایی اسانس آویشن

ترکیبات شیمیایی این اسانس در نتیجه آنالیز به شرح زیر است:

  • تیمول
  • بورنئول
  • پاراسیمن
  • گاماترپینن
  • آلفاپینن
  • کارواکرول

نکاتی در جهت تهیه اسانس آویشن طبیعی

  • ۷۰درصد میزان اسانس آویشن در گلهای آن است که بهتر است قبل از خشک شدن آن اقدام به عصاره گیری نمود.
  • هر چقدر در طول پرورش گیاه آویشن از سموم و آفت کش ها و کودهای شیمیایی کمتری استفاده شده باشد اسانس بدست آمده از مرغوبیت و ارزش بالاتری برخوردار است.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس آویشن شیرازی

خرید اینترنتی اسانس آویشن شیرازی

اسانس آویشن شیرازی ، جایگاه خاصی در طب سنتی داشته؛ و هنوز هم به عنوان …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام