قیمت اسانس فلفل قرمز

قیمت اسانس فلفل قرمز(Pepper Essential Oil) تابع موارد خاصی همانند شرکت تولید کننده و درصد خلوص محصول می باشد. طعم دهنده فلفل قرمز طبیعی دارای خواصی مشابه ادویه سنتی آن می باشد.

خواص اسانس فلفل قرمز

اسانس فلفل قرمز و طعم دهنده فلفل سیاه همانند سایر اسانس های طبیعی به طور مستقیم از گیاه استحصال می گردد. طعم دهنده فلفل قرمز می تواند به صورت روغنی و یا پودری در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. قیمت اسانس فلفل قرمز وابسته به شکل تولید آن می تواند متغیر باشد.

فلفل قرمز غنی از ویتامین ها و مواد معدنی منحصر به فرد می باشد. کپسایسین ماده موثره اختصاصی موجود در فلفل قرمز می باشد. فلفل قرمز به عنوان یک آنتی اکسیدان، افزایش دهنده متابولیسم بدن و ترکیب ضد سرطان در پزشکی نیز کاربرد دارد. علاوه بر این مقادیر بالای ویتامین های A و C به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

قیمت طعم دهنده فلفل پودری

کاربرد های اسانس فلفل قرمز

این نوع اسانس طبیعی، عاری از میکروب و آلودگی، داری پروفایل طعم ثابت، دوز مصرف پایین و ارزش اقتصادی بالایی با توجه به میزان اثربخشی خود دارند. اسانس طبیعی فلفل قرمز به صورت گسترده به عنوان طعم دهنده صنایع گوشتی نظیر همبرگر، ناگت، سوسیس و کالباس و غذاهای نیمه آماده مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این به عنوان یک ترکیب ضد درد نیز در فرآورده های دارویی توسط شرکت های داروسازی مورد استفاده می باشد.

قیمت اسانس فلفل قرمز

قیمت اسانس فلفل قرمز

چاشنا به عنوان تولید کننده و عرضه کننده اسانس فلفل قرمز، این محصول را بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. قیمت طعم دهنده فلفل قرمز وابسته به کیفیت استحصال و کارخانه تولید کننده متغیر می باشد. متخصصین طعم چاشنا قابلیت شخصی سازی طعم دهنده فلفل قرمز را با توجه به سلیقه مشتری دارا می باشند. از این رو جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در ارتباط با قیمت اسانس فلفل قرمز با کارشناسان فروش چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما